Przyjęcia komunijne

Komunijna impreza plenerowa w wiosce Indiańskiej Pocahontas z atrakcjami zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci – wspaniały pomysł na piknik rodzinny.

Komunijna impreza plenerowa

Maj jest tym pięknym miesiącem, który tak bardzo cieszy zieloną trawą, kwitnącymi mniszkami, jabłoniami, czeremchą i konwaliami. Kiedy jest ciepło ale jeszcze nie upalnie, wtedy najchętniej chce się przebywać na świeżym powietrzu, wdychać zapachy, bujać na hamaku czy posiedzieć przy ognisku. Atrakcje dla dzieci i dorosłych gwarantowane.
Przyjęcie komunijne w Wiosce Indiańskiej Pocahontas może sprawić wielką frajdę zarówno dorosłym jak i dzieciom. Nie trzeba siedzieć w zamkniętym pomieszczeniu przy stole, skupiając się tylko na jedzeniu. Aż się prosi, by przyjęcie komunijne było wspólną, radosną, wielopokoleniową zabawą na łonie natury. Można pospacerować a nawet pobiegać z dzieciakami, brać udział w wesołych konkurencjach. Dzieciaki to uwielbiają. Jest to fenomenalny, tryskający zdrowiem, wprawiający w zachwyt uczestników sposób na urządzenie i zorganizowanie komunii.

Maj miesiącem zakochanych i komunii chciałoby się rzec!

Jedzenie

Smaczne piknikowe potrawy na imprezę plenerową można samodzielnie przygotować w domu a w wiosce indiańskiej  uzupełnić smakołyki o potrawy grillowane. Można zamówić catering, który dowiezie wszystko na miejsce. Na powietrzu wszystko smakuje wybornie i nawet zwykła kromka chleba z ogniska staje się niezwykłą. Organizacja atrakcyjnej komunii w plenerze staje się wielką przyjemnością. Do dyspozycji uczestników są zadaszone ławo-stoły chronione przed słońcem i ew. deszczykiem. 

Program

Program dopasowujemy do potrzeb uczestników, czasu trwania imprezy oraz ich indywidualnych sugestii. Jako ramowy program może posłużyć program z zakładki PIKNIKI RODZINNE

Urodziny czas zacząć

Proponowane godziny urodzin w tygodniu to 17.00 – 20.00

W soboty i niedziele od 11.00 – 14.00 oraz od 15.00 – 18.00

Prosimy o wcześniejszą rezerwację szczególnie w czerwcu

Można urządzić wspólne urodziny dla 2 lub 3 solenizantów.