Organizacja urodzin

 

REZERWACJA

Odbywa się za pośrednictwem formularza z podpisanym regulaminem, zamieszczonego na naszej stronie www.wioskaindianska.wroclaw.pl, (wcześniej proszę spytać o dostępność terminu). Po wypełnieniu, należy przesłać go mailowo na adres: indianie@printylandia.pl. Imprezę potwierdzamy 3 dni wcześniej telefonicznie lub sms, zgodnie z informacją w formularzu.

CZAS

Weekendy imprezy rozpoczynają się o godzinach 11.00 i 15.00 i trwają 3 godziny, w inne dni zaczynamy zazwyczaj o 17.00 . Stoliki będą dostępne dla Was pół godziny przed rozpoczęciem urodzin oraz 15 minut po zakończeniu animacji, abyście w spokoju, bez obecności gości mogli przygotować i uprzątnąć swoją przestrzeń. Godziny i czas przerw ustalacie bezpośrednio z animatorem, w tej kwestii jesteśmy całkowicie elastyczni. W razie chęci z Waszej strony, na miejscu zwykle istnieje możliwość dokupienia dodatkowej godziny . Stoły należy opuścić w określonym czasie , ponieważ udostępniamy je kolejnym Gościom .

CENA

Cena: 700 zł do 10 dzieci, wraz z solenizantką czy solenizantem, każde następne dziecko to dodatkowa opłata 40 zł. Cena zawiera 3 godz. animacji. Gry zabawy animator dobiera do wieku i pogody. Nie mamy stałego programu. Szczegóły i sugestie dotyczące przebiegu imprezy można omówić przed urodzinami.Przerwy na picie i jedzenie ustalą Państwo również z animatorem. Dzieci pozostają w grupie przez cały czas trwania zabawy, nie mogą samodzielnie poruszać się po wiosce bez nadzoru swoich Rodziców, bądź Rodziców organizujących urodziny.

POCZĘSTUNEK

Czas spędzony w Wiosce traktujemy raczej jako czas na aktywną zabawę, a nie na napełnianie brzuchów. Każda impreza dostaje od nas dwa duże drewniane stoły z ławkami, przy których mieści się nawet do 30 dzieci. Można je przykryć obrusem lub nie. Wasze miejsca są w otwartej przestrzeni Wioski, gdzie bawią się dzieci. Są one zadaszone, oświetlone, z dostępem do prądu, czajnika elektrycznego oraz wody do niego. Nieopodal Waszych miejsc znajdują się także toalety. Wioska nie prowadzi usług gastronomicznych, o poczęstunek dla Waszych gości musicie zadbać sami. Nie udostępniamy naczyń, ani nie mamy lodówek na torty, za to każdy ma dostęp do wrzątku (czajnik i woda). Odradzamy korzystanie z papierowych kubeczków, gdyż te łatwo znikają za sprawą wiatru. Za to podpisane buteleczki lub kartoniki z napojami, świetnie zdadzą egzamin podczas takich spotkań na świeżym powietrzu. Podobnie sprawa ma się z popkornem, czy papierkami po cukierkach, które niestety równie chętnie unoszą się na wietrze. Polecamy owoce, babeczki i różne inne pyszne, a najlepiej zdrowe ciasteczka i wypieki. Wszystkie posiłki powinny być spożywane przy Waszych stolikach, prosimy o przestrzeganie tej zasady. Rodzice zaproszonych Gości mogą korzystać z miejsca przy Waszym stole lub spacerować. Ze względu na charakter miejsca, kategorycznie zabraniamy spożywania na terenie Wioski napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych oraz innych środków odurzających. Istnieje wyznaczone miejsce do palenia, poza terenem zabaw dzieci.

Poczęstunek dla Animatora? - Tak, tak! Gościnność to szczególnie kultywowana tradycja Indian (podobnie jak staropolska). Animator też dziecko, chętnie "doenergetyzuje" się Waszym wspaniałym jedzonkiem. Częstujcie, dzielcie się, a będzie Wam dane...

DEKORACJE

Trąbki, piszczałki i inne hałasujące gadżety są zakazane. Balony i inne ozdoby można przynieść, pamiętając o tym, by było je czym i na czym zahaczyć i na końcu posprzątać. Przekłuwanie balonów robi huk podobny do petard, co przeraża okoliczne zwierzęta i co wrażliwsze dzieci. Proszę mięć to na względzie. Piniata – nie! Na terenie wioski obowiązuje całkowity zakaz zabawy w rozbijanie piniaty.

ŚMIECI

Tak jak przygotowanie poczęstunku i ewentualnych dekoracji leży po Waszej stronie, tak i posprzątanie po sobie należy do Was. Proszę przynieść worki na śmieci , by móc je posprzątać i zabrać ze sobą do samochodu.

OGNISKO

Dla chętnych palimy ognisko. Ze względu na bezpieczeństwo naszych najmłodszych gości, do upieczenia Waszych pyszności nie używamy kijków, nad ogniskiem jest ruszt. Jeśli jest więcej osób chętnych do pieczenia , wyznaczamy czas na korzystanie z ogniska. Kto chce być niezależny, może nieodpłatnie wypożyczyć nasze grille. Proszę wziąć swój węgiel i rozpałkę.

KOSTIUM

Przebranie we własnym zakresie, aczkolwiek nie są konieczne. Nie wszyscy lubią. Nasz animator maluje twarze chętnym.

STRÓJ

Najważniejsze, żeby ubiór był swobodny i dostosowany do warunków atmosferycznych. Trzeba też być przygotowanym na to, że dzieci mogą się trochę ubrudzić podczas aktywności na świeżym powietrzu, zabawy z gliną czy farbami. Brudne dziecko , to szczęśliwe dziecko. Proszę pamiętać, że my się tu brudzimy. Pozostawiamy swobodę „kontaktowania”się z ziemią, wodą czasem błotem. Warto mieć coś na przebranie. Buty ,kalosze, kurtki , bluzy dostosowane do aury danego dnia. Na cebulkę. Proszę nie ubierać dzieci w ich ulubione lub drogie firmowe rzeczy, bo czasem giną lub ulegają zniszczeniu.

POGODA

U nas zawsze jest pogoda. Nawet gdy jest deszczowa czyli kaloszowa. Jeszcze nigdy dziecko nie powiedziało, że jest „brzydka pogoda”. Szczególnie gdy dzieci są w grupie rówieśników, przeżywają spotkanie w radości dużych emocjach. Liczy się tylko wspólna zabawa. Jesteśmy przygotowani na wszelkie warunki atmosferyczne. Posiadamy w Wiosce wiele zadaszonych miejsc jak wiaty, tipi, czy ogrzewana pracownia ceramiczna. W upalne dni mamy za to wiele zacienionej przestrzeni, w której możemy schować się przed palącym słońcem. Program animacji zostanie dostosowany do aktualnej pogody. Zapewnimy Waszym dzieciakom wspaniałą zabawę niezależnie od pory roku, opadów, czy temperatury, jadnak bardzo prosimy o dostosowanie ubioru Waszych gości i pociech do aktualnych warunków panujących na dworze. Teren wioski jest duży, a dzieci będą musiały się po nim przemieszczać, chociażby w celu dojścia do pracowni, WC czy innego zadaszonego miejsca. Kalosze i peleryna pozwalają na taniec w deszczu.

WC

Toalety „cywilizowane” z zimną wodą w kranie i blatem do przewijania bobasków są czyste i pachnące. To miejsce, do którego dzieci idą wraz z Rodzicem. To nie należy do kompetencji Animatora.

Osoby z ograniczeniami ruchowymi

Wszystkie miejsca na terenie Wioski są swobodnie dostępne dla osób poruszających się na wózkach oraz z innymi ograniczeniami ruchowymi. Jest WC – kabina dla wózków.

PŁATNOŚĆ

Należność uregulujecie gotówką na miejscu gotówką . Nie pobieramy zaliczek, a więc w razie konieczności, macie swobodę w zmianie terminu, czy nawet odwołaniu imprezy.

Luzik arbuzik,
hopsasa a nie kiełbasa,
bez glutenu i glukozy wyczyniamy niezłe pozy,
popcorn, czipsy nie są w modzie, bo glifosat rozum bodzie.