Zapraszamy na warsztaty letnie

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić wszystkich Małych Odkrywców na warsztaty letnie. Poza beztroskim hasaniem po Wiosce z nowymi przyjaciółmi, czeka na Was morze atrakcji i akcji… A zresztą, sprawdźcie sami.

Dzień szalonych naukowców i ciekawych osobowości

Czy fizyka i chemia mogą być ekscytujące? Zdecydowanie tak! Weź udział w wybuchowych, zagadkowych i wciągających eksperymentach, a przekonasz się sam. Poznaj prawdziwego pilota.

Dzień twórców rzeczy pięknych

Wszyscy lubimy ładne rzeczy, ale ładne, użytkowe, a do tego własnoręcznie wykonane to
dopiero prawdziwy skarb. Zrób sobie maskotkę, pomaluj plecak w niepowtarzalne wzory lub zaprojektuj glinianą
zawieszkę, którą wykorzystasz jak chcesz.

Dzień odkrywców przyrody

Otaczająca nas przyroda budzi zachwyt, daje życie i nieustannie zachęca do dalszej eksploracji. Sprawdź co w trawie piszczy, zostań opiekunem roślinki i dołącz do spaceru botanicznego pełnego niespodzianek. Zaprosimy cię również do przejażdżki na kucyku.

Dzień zakręconych artystów

Sztuka nie jedno ma imię, nie ważne jaka, ważne, że dodaje skrzydeł. Zatop się w gorących rytmach, wykonaj swój własny instrument, stwórz obraz 3D i przetańcz z pędzlem w ręku cały dzień. Zapoznasz się również z muzyką z różnych zakątków świata.

Dzień poszukiwaczy przygód

Wyprawa w nieznane bywa wymagająca i potrafi nieźle zaskoczyć, ale napędza ją wielka radość odkrywania! Z ekipą rozpracujesz mapę, rozpalisz ogień, a nawet zbudujesz szałas.

Turnusy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00.
Zapewniamy pełne wyżywienie (uwzgledniamy różne rodzaje diet).
Cena 850 złotych.

Kontakt: Karolina Read
tel. 516 997 642
e-mail: karolina.floryn@yahoo.com