Imprezy firmowe

Wioska indiańska to: ekscytująca historia, kolorowy świat, mistyczne przeżycie, poszanowanie natury

Zapraszamy

Nasza wioska to plac zabaw, miejsce spotkań i imprez, w którym znajdują się indiańskie namioty – TIPI. Są to namioty mieszczące 10, 20, a nawet 30 osób. Zabawy przy ogniu, grillowanie, gotowanie to wielka frajda!

Niezwykłym przeżyciem jest nocleg w Tipi. Kto raz tego spróbuje, wróci niebawem. Nawet kiedy pada deszcz lub śnieg, możemy cieszyć się ciepłem ogniska i magią miejsca, jakim jest indiańskie Tipi.

Wioska Indiańska to romantyczne, wyciszające, prowokujące do snucia wspaniałych scenariuszy miejsce! To zaproszenie do przybycia na wyspę szczęśliwości. Idealne miejsce do organizowania integracyjnych imprez firmowych.

Organizujemy również firmowe pikniki rodzinne.

Wynajem terenu

Teren Wioski Indiańskiej Pocahontas ma powierzchnię 1 hektar. Jest doskonałym miejscem, które można wynająć na zorganizowanie atrakcyjnej imprezy plenerowej, firmowej imprezy integracyjnej, pikniku rodzinnego, szkolenia, warsztatów i wszelkiego rodzaju plenerów.

Występy artystyczne

Dodatkową atrakcją może być występ indiańskiego zespołu artystycznego. Piękne stroje, oryginalne tańce i śpiewy, gra na instrumentach to wielki show, który zainspiruje wszystkich do szam(p)ańskiej zabawy! Fajka pokoju to pewny sposób na znalezienie wspólnego języka. Woda ognista nie będzie nam potrzebna, żeby poczuć głębokie oderwanie od codzienności.

Szczegółowy program oraz cena do uzgodnienia.

Nocne zabawy przy ognisku

Aerial joga

Komenda Miejska we Wrocławiu

Więcej informacji

Szamanka Augusta Andryszczyk
tel. 605 999 098
e-mail: indianie@printylandia.pl

Imprezy plenerowe firma SZOŁBIZNES Natalia Floryn
tel. 607 989 818